xKRYNIAx Liwa
Mam małe piersi, a wszyscy wiedzą że małe jest piękne. Dam Ci je wypieścić jak będziesz chciał. Żebyś sobie nie myślał, że jak skończyłam politechnikę to jestem nudna... Od małego mam jakiś dziwny pociąg do zbierania różnych pierdółek. Teraz zbieram opakowania po prezerwatywach, które używali moi kochankowie. Pomożesz mi powiększyć moją kolekcję.
dzanka1961 Liwa
Co tu dużo mówić. Sam widzisz jak wyglądam. Kieruje swój anons do panów którzy nie boją się masy ciężkiej. Pani doktor chce przebadać pana, który już dawno wymaga odpowiednich badań swojego penisa. Fajnie jest zabawić się z kimś, kto tak jak ja lubi imprezy.
Lenka-1968 Smykówko
Osobiście uważam że małe biusty są małe. Uważam że gdybym miała większy rozmiar to bardzo by to mnie męczyło. W pracy muszę chodzić w specjalnym uniformie. Biała koszula, spódnica i fartuszek. Może chcesz zabawić się z napaloną kelnerką? Nauka biologii nie poszła w las...
krzesislawa 19081964 Rychnowo
Lubię się kochać i to nawet bardzo, ale od rozwodu nie mam z kim tego robić. Mam nadzieję, że ten anons pomoże to zmienić. Mam małe stoisko z warzywami. Lubie ostry i dziki seks. Szukam kochanka, który spełni wszystkie moje fantazje.
Kiciunia1991 Morąg
Może przytulisz się do moich dużych piersi? Pozwolę ci się nimi pobawić. Bardzo mi imponuje Hołek. Dlatego jeżdżę w rajdach samochodowych. Lepiej jakby się mnie ktoś zapytał czego nie robię w wolnych chwilach, bo robię praktycznie wszystko.
Zawadiacka+Przeclawa+10091991 Ostróda
Wiadomo że ze szczupłą kobietą jest po prostu lżej w łóżku :) A ja jeszcze znam parę sztuczek, które z największą przyjemnością bym Ci zaprezentowała na żywo. Pracuję w dużej agencji reklamowej. Kocham czytać książki, szczególnie gdy mają wartką akcję. Jedyne co kocham bardziej to seks.
Profile, które ostatnio oglądałeś