JOLINDKA-32458 Liwa
Każdy potrzebuje odmiany, nawet najsmaczniejsze ciastko się przeje. Tak jest właśnie w moim przypadku. Nie szukam wcale przystojniaka, byle by był obcy. Pracuję w biurze. Najchętniej pod biurkiem ;) Człowiek uczy się całe życie.
aneta03021980 Liwa
Chciałbyś posmakować czegoś niesamowitego, szukasz żądzy i ognia? Jeśli tak to odezwij się do mnie czyli do dojrzałej kobiety szukającej wrażeń. Lubię mężczyzn w mundurach :). Sama go noszę :) Lubię kupować sobie różne kosmetyki.
EMILIA58605 Ostróda
Jestem szczupła, może dlatego że lubię uprawiać sport, mam nadzieję że wiesz jaki mam na myśli :) Potrzebuję silnego mężczyzny, który będzie umiał mi naprawić sprzęt w domu. A w międzyczasie zaspokoi moje żądze. Lubię gdy mężczyźni o siebie dbają.
Esterta+1002 Gierzwałd
Wyposzczona i zaniedbana mam ochotę zmienić coś w swoim życiu. Najbardziej zmieniłabym pustkę w sypialni. Swój anons kieruje do dyskretnych Panów. Jestem po politechnice ale to raczej mało ważne. A co powiesz na seks na biurku w mojej klasie? Jest naprawdę duże.
GrającaEmiczek Frednowy
Mam naturalnie duży biust. Pracuje w sklepie z bielizną. Mogę zaprezentować Ci w przebieralni jak idealnie na mnie leży. Lubię napoje wyskokowe.
ZźiębniętaJanuaria07061962 Tyrowo
Preferuję mężczyzn o grubszej tuszy. Mój mąż był straszną chudziną a mnie to irytowało. Teraz zostałam wdową, mam 51 lat i nadal czuje się młodo. Prowadzę małą agencję reklamową. Fajnie by było gdyby mężczyzna lubił sztukę.
Profile, które ostatnio oglądałeś